O MNIE

Joanna Ożarowska -Adwokat / doktor nauk prawnych / mediator stały przy sądzie Okręgowym w Katowicach

Adwokat prowadzący indywidualną kancelarię adwokacką od 2011 roku zrzeszający młodych prawników, specjalistów z różnych dziedzin prawa , a wspierający osoby fizyczne i przedsiębiorców swoją działalnością doradczą i prawną od 20 lat. W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk prawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jako wykładowca posiada wieloletnie doświadczenie. Mediator stały przy Sądzie Okręgowym w Katowicach – www.diametor.pl

Jej działalność zawodowa skoncentrowana jest przede wszystkim wokół spraw rodzinnych, cywilnych i gospodarczych. Duże doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem nabyła w trakcie kilkuletniej współpracy z Pracownią Badań Społecznych w Katowicach przeprowadzając na jej zlecenie szereg ankiet społecznościowych, kulturowych i środowiskowych w różnych województwach w zdywersyfikowanej kategorii wiekowej i płciowej wybranych ludzi. Obecnie świadczy stałą pomoc prawną dla przedsiębiorców. Prowadziła wykłady dla studentów Wydziału Prawa i Administracji przez 18 lat na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Jest autorką bloga Krówka rozwódka – www.krówkarozwódka.pl, www.katowicerozwody.pl

Autorką wydarzenia informacyjnego skierowanego dla przedsiębiorców pt.: Biznes Infostrada,

Autorką wydarzenia informacyjnego dla młodzieży Abecadełko prawa, Prawo i Moda

Laureatem Orłów Prawa 2019 i 2020 roku.

Adwokat dr J. Ożarowska jest pomysłodawczynią i inicjatorką Aukcji Charytatywnych na rzecz dzieci domów dziecka (Dom dziecka ZAKĄTEK) w Katowicach od 8 lat łączonych z szeroką promocją edukacyjną i społecznościową na terenie Śląska.

Dla przypomnienia były to:

– Pastelowy Śląsk,
Turnieju trzech zamków – toszek (sponsor statuetki Gracji)
– Kobieta na szpilkach – edycja IX pod honorowym patronatem Kancelarii Adwokackiej dr Joanny Ożarowskiej
od 2019 roku jest Prezesem Fundacji diaMEtor.
Jako prezes Fundacji Diametor Pani Mecenas zorganizowała wydarzenia takie jak: „Preotwacie Fundacji Diametor oraz Walentynkowa Meluzyna” dochód z wydarzeń został przeznaczony na katowicki Dom Dziecka Zakątek obecnie organizowane wydarzenie to: „KORONA ŚLĄSKA!
Dochód z wydarzeń zostanie przeznaczony na Dom Dziecka na Katowicki Dom Dziecka „Zakątek”

Zainteresowania Pani Mecenas dr Joanna Ożarowska skupia wokół bytu jednostki i sensu jej istnienia – w poszukiwaniu misji człowieka.

#drjoannaozarowska #kancelariaadwokacka #prawo #kancelaria #orlyprawa #fundacjadiametor #pastelowyślask #kobietanaszpilkach #abecadelkoprawa #prawoimoda #krowkarozwodka #katowicerozwody #biznesinfostrada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *